معرفی تکسان

با پشتوانه قریب به سی سال حضور موثر شرکت آنتن تصویر (تکسان) در عرصـه تولید و عرضه تجهیزات صوتی و تصویری، در ابتدای سال 1389 شرکتی با نام پویا تدبیر تکسان در زمینه واردات مستقیم، فروش و ارائه خدمات مهندسی در حوزه سیستمهای حفاظتی و دوربین های مدار بسته تاسیس گردید. در همان ابتدای کار با استفاده از تجارب سالهای گذشته و تلاش متخصصان فنی با ارائه محصولات 7TECHکره جنوبی و حضور موفق در پروژه های اجرایی در سطوح مختلف توانسـتیم سهم قابل توجهی از بازار را در حوزه فروش، مشاوره، طراحی، اجرا و پشتیبانی سیستمهای حفاظتی و نظارتی به خود اختصاص دهیم. اکنون نیز بعنوان نماینده انحصاری محصولات 7TECH کره جنوبی و JENEVA، با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و رعایت آخرین استانداردهای بین المللی و همکاری با تولید کنندگان برتر جهانی از جمله VIVOTEK, E-RONIX, HISTREAM, AXIS اهداف برتری چون اعتلای دانش مشتریان و توسعه فرهنگ استفاده از سیستم های حفاظتی، جهت پذیرش پروژه های اجرایی و همکاری با مشتریان گرامی را در راس کار خویش قرار داده ایم. با توجه به رشد نیاز کشور به سیستم های امنیتی و حفاظتی در چند سال اخیر شرکت پویا تدبیر تکسان با واردات بسیار وسیع قصد در متعادل کردن قیمت این تجهیزات و کمک به رشد روز افزون این فناوری را داشته است. به خوبی می‌دانیم که نه کیفیت اتفاقی است و نه پایداری و استمرار حضور در بازار، آنچه مجموعه ما در راستای آن تلاش کرده و خواهد کرد دستیابی به جایگاهی پایدار و نیک در ذهن مشتریانی‌ است که به درستی این مجموعه را انتخاب کرده‌اند. امید است تا خدمت ما جوابگوی اعتماد شما باشد.

تاریخچه برندها

شرک7Tech از جمله شرکت های تولید کننده محصولا7techت دوربین های مدار بسته در کشور کره است که با بیش از10 سال تجربه در طراحی و تولید سیستم های امنیتی یکی از برند های برجسته جهانی می باشد.استفاده از کارشناسان و مهندسان آمریکایی و اروپایی و کره ای در طراحی و ساخت محصولات باعث شده تا ابتدا نیاز های مشتریان به طور دقیق مورد بررسی قرار گرفته سپس با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا محصولات با کیفیت مطلوب تولید شوند.در سالهای اخیر استفاده از تجهیزات مداربسته این برند در ایران با استقبال رو به رو شده است و با توجه به کیفیت بالای محصولات مشتریان به سمت استفاده از این برند کشیده میشوند.

شرکت Jenevaیکی از شرکتهایjeneva پیشگام و پیشرفته در زمینه تولید سیستم های حفاظت تصویری در کشور کره است که فعالیت خود را با بهره گیری از مهارت کارشناسان و مهندسان آمریکایی و اروپایی و کره ای در طراحی و ساخت محصولات حفاظتی و نظارتی در سال2005 پس از ثبت دفتر مرکزی در روسیه آغاز نموده است. این شرکت با داشتن بیش از 1000 نیروی متخصص و همچنین ارائه تکنولوژی های جدید ، محصولات با کیفیت بالا توانست سهم بالایی از بازار را در دنیا از آن خود کند.

شرکت داهوا یک شرکت معتبر تولید کننده دوربین های مداربسته در چین dahuaاست که فعالیت خود را از سال 2001 اغاز کرده است. زمینه فعالیت این شرکت به صورت تخصصی تولید دوربین های مداربسته انالوگ و شبکه است.با توجه به قیمت مناسب و کیفیت بالای محصولات داهوا به سرعت بازار خود را در اروپا، امریکا و خاورمیانه باز کرد و در سال 2012 به نهمین شرکت بزرگ تولید کننده سیستم های حفاظتی جهان و دومین شرکت بزرگ تولید کننده سیستم های حفاظتی در چین بدل شد.

شرکت e-ronixیکی از شرکتهای E-ronixپیشگام و پیشرفته در زمینه تولید سیستم های حفاظت تصویری در کشور کره است. سبد محصولات این شرکت شامل طیف عظیمی از دوربین ها، تجهیزات ضبط، نمایشگرها و تجهیزات نظارت ترافیک است. یکی از ویژگیهای e-ronix ساخت یک قسمت تحقیق توسعه بسیار بزرگ است و برای این کار سالیانه 10% از درامد خالص خود را اختصاص میدهد. در حال حاضر e-ronix حدود 1500 نیرو در بخش تحقیق و توسعه خود دارد.