چند ماه پیش کمپانی iVigilo خبری را منتشر کرد که در آن اعلام کرده بود قصد دارد ابزاری برای تبدیل گوشی های iPhone OS به دوربین مداربسته با قابلیت اتصال به کامپیوترهایی با سیستم عامل مکینتاش تبدیل کند و در خبر جدیدتر خود آورده است: “با iVigilo Smartcam Pro شما می توانید دستگاه iOS خود را به یک دوربین مدار بسته تبدیل کنید.”iVigilo Smartcam Pro این امکان را در اختیار کاربر قرار می دهد تا با استفاده از دوربین آیفون یا آیپاد لمسی فیلمی را که در حال ضبط است روی اینترنت یا هر شبکه ای که به آن متصل است نیز به طور زنده پخش کند.
شما با نصب اپلیکیشن iVigilo Smartcam Pro بر روی گوشی اپل خود می توانید یک دوربین مدار بسته روی گوشی خود داشته باشید که هم از جلو و هم از پشت گوشی قابلیت فیلم برداری دارد و با وضوح بالا تصاویر را ذخیره می نماید، علاوه بر آن سیستم تشخیص چهره نیز بر روی آن فعال است.
همچنین می توانید تمام فرآیند ضبط صحنه های زنده را با استفاده از هر مرورگر وب بر روی گوشی هوشمند خود یا تبلت یا رایانه ای که از طریق شبکه به گوشی متصل شده را بر روی اینترنت قرار دهید، آن هم به طور کاملا زنده و مستقیم!
یک ابزار بسیار کاربردی برای بالابردن امنیت شخصی خودتان در امکان مختلف، فقط به این شرط که مطمئن باشید دستگاه iOS شما هیچگاه به سرقت نخواهد رفت.